REBELUCJA

Forum Młodzieży Kościoła Anastasis w Legnicy

Ogłoszenie

mamy nową stronę, www.rebelucja.cba.pl :) zapraszamy :) teraz tam będą ogłoszenia :)

#1 2009-03-25 10:56:34

Bartek

Użytkownik

Nie interesuj się ^^
Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 4
Punktów :   

Walka o młodzież

Mam dzisiaj dla Ciebie propozycję!! Propozycja walki, walki o wolność młodych chrześcijan, którzy często zostają oszukani przez diabła! W jeden z ostatnich wieczorów Bóg bardzo konkretnie ukazał mi problem dzisiejszej młodzieży w kościołach! Bóg powiedział mi, że ma wielkie dzieło do wykonania w tym kraju przez młodzież, ale młodzież musi zacząć zwyciężać! Wiem ,że jest wśród naszej młodzieży dużo uzależnień, dużo łez spowodowanych kolejnym grzechem, dużo smutku i braku chęci do walki! Pojawił się brak wiary i obojętność na wszystko w około. Bardzo długo myślałem nad tym i pytałem Boga co teraz będzie...Odpowiedział mi!
Ks.Ezechiela 22:30:'Szukałem wśród nich męża, który by potrafił wznieść mur i przed moim obliczem stanąć w wyłomie, wstawiając się za krajem, abym go nie zniszczył...' To jest wyzwanie ,które Bóg posyła do nas dzisiaj! Moją propozycją nie jest modlitwa ,moją propozycją jest walka w modlitwie! Walka toczy się o Ciebie , o mnie , o naszych przyjaciół!
Bóg powiedział mi ,że jeśli w jedności zaczniemy walczyć o nasze własne życie On sam da nam zwycięstwo! My już jako zwycięzcy będziemy mogli zrobić prawdziwą rewolucję u boku prawdziwego Rewolucjonisty ,który oddał za nas swoje życie!
Moim wyzwaniem dla Ciebie jest to abyś Ty, ja i inni którzy się do nas dołączą w jedności do końca kwietnia codziennie o godzinie 21.00 lub 6.00 poświęcili jedną godzinę właśnie w tej sprawie! Zdaję sobie sprawę ,że wymaga to trudu i oddania, ale wiem ,że Bóg ma dla nas wielkie rzeczy i ja nie mam zamiaru przegapić Jego planu ze względu na to, że 'zaspałem', gdy On rzucił mi i Tobie wyzwanie!! Codziennie od dzisiaj do końca kwietnia będą odbywać się modlitwy za naszą młodzież, o całkowite oczyszczenie i uwolnienie! Jeśli chcesz w tym być pamiętaj:21.00-22.00,lub 6.00-7.00!
Na koniec chcę tylko przytoczyć pewien fragment:
1List św.Jana 2:14b :'Napisałem wam młodzieńcy ,
gdyż jesteście mocni i Słowo Boże mieszka w was, i zwyciężyliście złego.'


Wylałem przed Tobą to co Bóg mi objawił, od Ciebie zależy czy staniesz się tego częściom!

Niech Bóg Cię Błogosławi!

PS. Jeśli możecie , to powiadomcie jak największą ilość młodzieży w Polsce o tym przedsięwzięciu!

Krzysztof Krzyżagórski.


"Out of Zion shall come forth a law and the word of the Lord from Jerusalem
Nation shall not raise sword against nation and they shall not learn war anymore for the mouth of the Lord hath spoken"

Offline

 

#2 2009-03-25 19:05:58

Alinka k

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Walka o młodzież

Mocne, naprawdę mocne!!!!
Myślę,że Bóg naprawdę się upomina o młodzież, bo zbyt długo sobie odpuszczamy życie na full dla Niego. Żyjemy od wzlotu do upadku, a nie ma w nas stałości. Nie mam racji??
Kto się podejmie tego wyzwania??? Ja się podejmuję, bo chcę widzieć jak Bóg działa w naszym kraju, w naszej młodzieży, w naszym mieście. Bez walki tego nie zobaczymy.
Już czas!!!!!!
 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szkola-mentalistow.pun.pl www.naruto-shippuuden.pun.pl www.xhogwartx.pun.pl www.radiotopmusic.pun.pl www.husaria-allods.pun.pl